0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Wypowiedz się na Forum!
Najnowsze posty na Forum:
TANIEC WAMPIRÓWtraksmetal (odpowiedzi w wątku: 670)
Stwórzmy wspólnie teatr muzycznyAnusia-144 (odpowiedzi w wątku: 1)
Adam et Eve, La seconde chanceJustine (odpowiedzi w wątku: 7)
 

MUSICAL.PL to autorski serwis poświęcony musicalowi scenicznemu i filmowemu. Na jego łamach zgromadzona jest podstawowa wiedza o tym gatunku sztuki i wiadomości o poszczególnych tytułach.

Wortal ma charakter niekomercyjny. Wszelkie osoby i instytucje pragnące wzbogacić go o własne materiały, proszone są o kontakt.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy na Forum.

MUSICAL.PL > Wydarzenia

Na ratunek Gliwickiemu Teatrowi Muzycznemu

W związku z serią zwolnień pracowników Gliwickiego Teatru Muzycznego, artyści i sympatycy tej placówki wystosowali apel do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jak można przeczytać w liście otwartym zamieszczonym w serwisie petycje.pl, zdecydowana większość gliwiczan (79%) opowiada się za finansowaniem Gliwickiego Teatru Muzycznego z budżetu miasta. Apel kończy się słowami:

Gwarancją wysokiego poziomu artystycznego (...) jest posiadanie pełnego, profesjonalnego zespołu artystycznego. Teatr to artyści a nie ściany! Nie pozwólmy umrzeć Gliwickiemu Teatrowi Muzycznemu!

Pełna treść petycji, którą dotąd podpisało już ponad 1200 osób (podpisy zweryfikowane), znajduje się pod adresem: http://www.petycje.pl/petycja/11853/ratujmy_gliwicki_teatr_muzyczny.html.

Uruchomiono również odnośną stronę w serwisie Facebook.

ML | 2016-04-24

« powrót do listy

 
powrót do góry strony
 
castingipremierynowości wydawniczewydarzeniahistoria musicalumusicaleteatryforumredakcjamapa serwisu
Copyright © 2002–2016 MUSICAL.PL, Małgorzata Lipska