0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Wypowiedz się na Forum!
Najnowsze posty na Forum:
TANIEC WAMPIRÓWtraksmetal (odpowiedzi w wątku: 670)
Stwórzmy wspólnie teatr muzycznyAnusia-144 (odpowiedzi w wątku: 1)
Adam et Eve, La seconde chanceJustine (odpowiedzi w wątku: 7)
 

MUSICAL.PL to autorski serwis poświęcony musicalowi scenicznemu i filmowemu. Na jego łamach zgromadzona jest podstawowa wiedza o tym gatunku sztuki i wiadomości o poszczególnych tytułach.

Wortal ma charakter niekomercyjny. Wszelkie osoby i instytucje pragnące wzbogacić go o własne materiały, proszone są o kontakt.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy na Forum.

MUSICAL.PL > Wydarzenia

Obsada koncertowego Jesus Christ Superstar w Poznaniu

Teatr Muzyczny w Poznaniu, który przygotowuje koncertową wersję musicalu Jesus Christ Superstar w ramach obchodów 1050. rocznicy chrztu Polski, ogłosił obsadę aktorską tego wydarzenia.

W tytułowej roli wystąpi Marek Piekarczyk – wokalista rockowej grupy TSA, młodszej publiczności znany jako juror telewizyjnego programu The Voice of Poland. Piekarczyk, który grał Jezusa w gdyńskiej inscenizacji musicalu Andrew Lloyda Webbera z 1987 r., przyznał w jednym z wywiadów, że z udziału w poznańskim koncercie cieszy się szczególnie, bo sam urodził się w tym mieście.

Partię Judasza wyśpiewa Janusz Kruciński, a w rolę Marii Magdaleny wcieli się Anna Lasota.

Oprawę inscenizacyjną widowiska przygotują: Sebastian Gonciarz (reżyseria), Paulina Andrzejewska (choreografia), Mariusz Napierała (scenografia, kostiumy) i Piotr Deptuch (kierownictwo muzyczne).

Koncert Jesus Christ Superstar na 1050. rocznicę chrztu Polski odbędzie się 16 kwietnia 2016 r. o godz. 19:00 na poznańskim stadionie INEA. Widowisko bez antraktu potrwa 110 minut. Wejściówki w cenie zaledwie 5 zł do nabycia on-line pod adresem stadion2016.pl.

ML | 2016-02-23

« powrót do listy

 
powrót do góry strony
 
castingipremierynowości wydawniczewydarzeniahistoria musicalumusicaleteatryforumredakcjamapa serwisu
Copyright © 2002–2016 MUSICAL.PL, Małgorzata Lipska