0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Wypowiedz się na Forum!
Najnowsze posty na Forum:
TANIEC WAMPIRÓWtraksmetal (odpowiedzi w wątku: 670)
Stwórzmy wspólnie teatr muzycznyAnusia-144 (odpowiedzi w wątku: 1)
Adam et Eve, La seconde chanceJustine (odpowiedzi w wątku: 7)
 

MUSICAL.PL to autorski serwis poświęcony musicalowi scenicznemu i filmowemu. Na jego łamach zgromadzona jest podstawowa wiedza o tym gatunku sztuki i wiadomości o poszczególnych tytułach.

Wortal ma charakter niekomercyjny. Wszelkie osoby i instytucje pragnące wzbogacić go o własne materiały, proszone są o kontakt.

Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy na Forum.

MUSICAL.PL > Redakcja

Poniższy formularz umożliwia prosty i szybki kontakt z redaktorką serwisu. Możliwy także kontakt bezpośrednio przez e-mail (m.lipska@musical.pl) oraz przez komunikator Skype (login: uciszserce).

Redaktorka zastrzega sobie prawo do odpowiadania na niektóre wiadomości z kilkudniowym lub nawet kilkutygodniowym opóźnieniem.

Imię, nazwisko lub pseudonim: 
Adres e-mail: 
Treść wiadomości: 

Redakcja, webmastering i administracja:

Małgorzata Lipska (ur. 1986) – hebraistka, tłumaczka, pedagog.

Absolwentka studiów licencjackich z pedagogiki międzykulturowej i edukacji dorosłych w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie oraz studiów magisterskich z hebraistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie – doktorantka na Wydziale Orientalistycznym Uniwersytetu Warszawskiego, a także studentka wiedzy o teatrze w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Stypendystka izraelskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych w roku akademickim 2010/2011 (staż naukowy na Wydziale Sztuk Uniwersytetu w Tel Awiwie). Tłumaczka języka hebrajskiego i angielskiego, specjalizująca się w przekładzie literackim. Autorka pierwszej polskiej strony internetowej o musicalu Cats, założonej w 2001 roku.

 
powrót do góry strony
 
castingipremierynowości wydawniczewydarzeniahistoria musicalumusicaleteatryforumredakcjamapa serwisu
Copyright © 2002–2016 MUSICAL.PL, Małgorzata Lipska